Spoločnosť od začiatku svojej existencie realizovala montáž tieniacej techniky na najväčších developerských projektoch, ktoré boli prevažne realizované na západnom Slovensku. Realizované boli stavby ako ZÁHRADY DEVÍN, BLUMENTAL I., PANORAMA CITY II, BLUMENTAL II., PANORAMA CITY III., WESTEND CROSSING , EINPARK a mnoho ďalších. Na základe týchto mnohoročných skúseností bola prirodzená cesta vývoja zúžitkovať dané vedomosti a pretransformovať ich do predaja koncovým zákazníkom.

Elegantný a prirodzený doplnok každej modernej stavby. Exteriérové žalúzie zároveň šetria energiu na ochladzovanie v horúcich letných mesiacoch.

Bez nich by bol svet naozaj zložité miesto. Interiérové žalúzie rôznych materiálov a rozmerov. Od hlinníku až po drevo pre unikátny interiérový dizajn vašej nehnuteľnosti.

Siete proti hmyzu


Široký sortiment sieťok proti hmyzu zahŕňa všetky aktuálne typy sieťok, počnúc od pevných vkladaných sietí, až po plisované, či rolovacie siete určené na všetky typy okien. 

b-garazova-vrata-01

Garážové brány

 

V ponuke najmodernejšie riešenia g garážových brán, rozdelených do dvoch kategórií a to do sekčných a rolovacích garážových brán. Široká paleta farieb a dekórov.

| návrh tienenia

| zameranie

| montáž

MAVAPO CONSTRUCTION TECHNOLOGIES spol. s.r.o.